35 resultaten voor

elektromechanica

  1. 1 Godfroid

    • Diebeke 1 A, 9506 Schendelbeke (Geraardsbergen)
    • Donderdag 8:30 - 16:30
    • Hoog -en laagspanning cabines Installaties - Onderhoud - Herstellingen

      • Elektriciteit - Hoog- & laagspanningscabines
      • Elektriciteit (Nijverheids-)
      • Elektriciens - Installateurs
      • Meer Bekijken
  2. 2 Don Bosco Onderwijscentrum

    • Don Boscostraat 6, 3530 Helchteren (Houthalen-Helchteren)
      • Onderwijs (Secundair)
      • avondscholen
      • Basisonderwijs
      • Meer Bekijken
  3. 3 Technisch Instituut Sint Michiel

    • Witte Torenstraat 10, 3960 Bree
    • Donderdag 8:30 - 16:30
      • Onderwijs (Secundair)
      • Basisonderwijs
      • Basisscholen
      • Meer Bekijken
  4. 4 Sint-Jozefinstituut

    • Jozef Hendrickxstraat 153, 2900 Schoten
      • Onderwijs (Secundair)
      • Basisonderwijs
      • Beroepsopleidingen
      • Meer Bekijken
  5. 5 Middenschool Sint-Jan

    • Bogaarsveldstraat 14, 3580 Beringen
    • Donderdag 8:15 - 15:30
      • Onderwijs (Secundair)
      • Onderwijs
      • Scholen
      • Meer Bekijken
  6. 6 Koninklijk Technisch Atheneum Dendermonde

    • Begijnhoflaan 1, 9200 Dendermonde
      • Onderwijs (Secundair)
      • Onderwijs
      • CLB
      • Meer Bekijken
  7. 7 Scholengroep 22

    • Ooievaarsnest 3, 9050 Gentbrugge (Gent)
      • Onderwijs (Secundair)
      • Scholen
      • Basisonderwijs
      • Meer Bekijken
  8. 8 Koninklijk Technisch Atheneum I

    • Vildersstraat 28, 3500 Hasselt
      • Onderwijs (Secundair)
      • Scholen
      • School
      • Meer Bekijken
  9. 9 Vrij Technisch Instituut

    • Vakschoolstraat 41, 9300 Aalst
      • Onderwijs (Secundair)
      • individuele begeleiding
      • technisch onderwijs
      • Meer Bekijken
  10. 10 AEMJ

    • Avenue du Centenaire 6, 6997 Erezée
    • Donderdag 8:30 - 12:00
      • Garages
      • Aandrijvingen
      • Automatisering
      • Meer Bekijken
  11. 11 Technisch Instituut Sparrendal

    • Bessemerstraat 443, 3620 Lanaken
    • Donderdag 8:00 - 18:00
      • Onderwijs (Secundair)
      • onderwijs
      • Basisscholen
      • Meer Bekijken
  12. 12 Don Bosco Instituut

    • Lenniksesteenweg 2, 1500 Halle
    • Donderdag 8:30 - 16:30
      • Onderwijs (Secundair)
      • CLB
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  13. 13 Provinciebestuur van West-Vlaanderen

    • Koning Leopold III-Laan 41, 8200 Sint-Andries (Brugge)
      • Sociale & maatschappelijke instellingen
      • persoonlijke ontwikkeling
      • Bejaardenzorg
      • Meer Bekijken
  14. 14 Middensch Onbevlekt Hart Van Maria

    • Pastoor Frederickxstraat 9, 3560 Lummen
      • Onderwijs (Secundair)
      • Scholen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  15. 15 IKSO

    • Middenstraat 10, 9470 Denderleeuw
      • Onderwijs (Secundair)
      • CLB
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  16. 16 KSO St-Jozef Bilzen-Hoeselt

    • Winterstraat 12, 3740 Bilzen
      • Onderwijs (Secundair)
      • Scholen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  17. 17 Campus de helix

    • RIJKSWEG 357, 3630 MAASMECHELEN
    • Donderdag 14:00 - 21:30
      • Onderwijs (Secundair)
      • Scholen
      • Elektromechanica
      • Meer Bekijken
  18. 18 Don Bosco Technisch Instituut

    • Kortrijksesteenweg 1025, 9051 Sint-Denijs-Westrem (Gent)
    • Donderdag 9:00 - 12:00
      • Onderwijs (Secundair)
      • secundair onderwijs
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  19. 19 Sint Joris Instituut

    • Kruibekestraat 55 A, 9150 Bazel (Kruibeke)
    • Donderdag 8:00 - 11:50
      • Onderwijs (Secundair)
      • CLB
      • Scholen
      • Meer Bekijken
  20. 20 Vrij Technisch Instituut Veurne

    • IEPERSE STEENWEG 90, 8630 VEURNE
      • Onderwijs (Secundair)
      • CLB
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken