30 resultaten voor

plattelandsklassen

  1. 1 Groenhove Manege

    • Bosdreef 8, 8820 Torhout
      • Maneges
      • Ruitervakanties
      • Plattelandsklassen
      • Meer Bekijken
  2. 2 De Klimop

    • Kerkstraat 123, 9170 Sint-Gillis-Waas
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • Scholen
      • Meer Bekijken
  3. 3 De Klimop

    • Sint-Niklaasstraat 136, 9170 Sint-Gillis-Waas
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
  4. 4 Ecole Communale

    • Rue Augustin Melsens 4, 7950 Huissignies (Chièvres)
      • Onderwijs (Basis-)
      • School
      • Plattelandsklassen
  5. 5 Edugo Campus De Brug

    • Eksaardserijweg 24, 9041 Oostakker (Gent)
      • Onderwijs (Secundair)
      • internaat
      • plattelandsklassen
      • Meer Bekijken
  6. 6 Jonatanschool

    • Kasteelstraat 6, 9100 Sint-Niklaas
    • Donderdag 8:15 - 16:45
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • autisme
      • Meer Bekijken
  7. 7 Vallée Bailly

    • Rue de la Vallée Bailly 102, 1420 Braine-l'Alleud
      • Onderwijs (Basis-)
      • Basisscholen
      • Plattelandsklassen
  8. 8 Basisschool Hertog Jan

    • Kerkhoflaan 28, 3070 Kortenberg
    • Donderdag 7:00 - 18:00
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  9. 9 Sint-Ursula Lisp

    • Frankenweg 6, 2500 Lier
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • kleuteronderwijs
      • Meer Bekijken
  10. 10 Basisschool Het Palet De Frères

    • Mariastraat 7, 8000 Brugge
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  11. 11 Lyceum Hasselt (KA 3)

    • Vrijwilligersplein 3, 3500 Hasselt
    • Donderdag 8:00 - 16:00
      • Onderwijs (Secundair)
      • plattelandsklassen
      • Basisscholen
      • Meer Bekijken
  12. 12 Sint-Andreasinstituut

    • Schapenstraat 32, 8400 Oostende
      • Onderwijs (Basis-)
      • internaat
      • plattelandsklassen
  13. 13 Institut Regina Pacis

    • Schijfstraat 34, 1020 Laken (Brussel)
      • Onderwijs (Basis-)
      • Plattelandsklassen
  14. 14 SAINT-LEON

    • Rue René Francq 21, 1428 Lillois-Witterzée (Braine-l'Alleud)
      • Onderwijs (Basis-)
      • Plattelandsklassen
  15. 15 Ecole de l'Ange Gardien

    • Rue de l'Ange Gardien 3, 7070 Le Roeulx
    • Donderdag 8:30 - 16:00
      • Onderwijs (Basis-)
      • Tuin
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  16. 16 Désiré van Monckhoven

    • Désiré Van Monckhovenstraat 34, 9000 Gent
    • Donderdag 7:00 - 18:00
      • Onderwijs (Basis-)
      • plattelandsklassen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  17. 17 Vrije Technische Scholen

    • Breedstraat 152, 9100 Sint-Niklaas
      • Onderwijs (Secundair)
      • plattelandsklassen
      • Onderwijs
      • Meer Bekijken
  18. 18 Breugelhoeve

    • Weyerstraat 1, 3990 Grote-Brogel (Peer)
      • Maneges
      • speeltuin
      • plattelandsklassen
      • Meer Bekijken
  19. 19 Biotechnicum

    • Kaulillerweg 3, 3950 Bocholt
    • Donderdag 8:30 - 15:30
      • Onderwijs (Secundair)
      • plattelandsklassen
      • CLB
      • Meer Bekijken
  20. 20 Vestigingsplaats van : Technisch Instituut Sint-Carolus-1

    • Lodewijk De Meesterstraat 58, 9100 Sint-Niklaas
      • Onderwijs (Secundair)
      • plattelandsklassen
      • Secundair onderwijs
      • Meer Bekijken